سرمایه گذاری Yongjin پایان در پروژه فولاد ضد زنگ اندونزی

June 5, 2023

آخرین اخبار شرکت سرمایه گذاری Yongjin پایان در پروژه فولاد ضد زنگ اندونزی

شرکت Yongjin، آموزشی ویبولیتین اطلاعیه شرکت فناوری فلزات Zhejiang Yongjin را در مورد خاتمه سرمایه گذاری در اندونزی و پیشرفت سرمایه گذاری خارجی صادر کرد.

 

شرکت فناوری فلزات ژجیانگ یونجین (از این پس به عنوان "شرکت" نامیده می شود) سیزدهمین جلسه هیئت مدیره پنجم را به ترتیب در تاریخ 11 ژانویه 2022 و 9 فوریه 2022 برگزار کرد.، بررسی و تأیید شرکت صنعتی Zhejiang Qingzhan، با مسئولیت محدود (از این پس به عنوان "صنعت نمایش جوانان" نامیده می شود)، یک شرکت با طرف های وابسته در آن زمان، که به طور مشترک در تاسیس شرکت فناوری فلز طلایی (اندونزی) سرمایه گذاری کردند. از این پس به عنوان "شرکت پروژه" نامیده می شود) در اندونزی، و در سال ساخت پردازش 700000 تن پروژه ورق فولادی ضد زنگ نورد سرد با عرض عریض.برای اطلاع از جزئیات، لطفاً به «اطلاعیه تأسیس شرکت‌های فرعی هلدینگ و معاملات مرتبط» افشا شده توسط شرکت در تاریخ 13 ژانویه 2022 (شماره اطلاعیه: 2022-012) مراجعه کنید.

 

در 4 اکتبر 2022، شرکت پروژه مراحل ثبت صنعتی و تجاری را در اندونزی تکمیل کرد.در حال حاضر این پروژه هنوز شروع نشده است.با توجه به عواملی مانند سیاست‌های صنعتی، سیاست‌های تجاری و تقاضای بازار، پس از مذاکره با سرمایه‌گذاری مشترک سرمایه‌گذاری مشترک، دو طرف به طور مشترک تصمیم گرفتند سرمایه‌گذاری در پروژه را خاتمه داده و با لغو شرکت پروژه موافقت کنند.

 

در تاریخ 1 ژوئن 2023، شرکت در نظر دارد پروژه های ساخت و ساز سرمایه گذاری در اندونزی را با سی و هشتمین جلسه پنجمین جلسه هیئت مدیره شرکت خاتمه دهد و با لغو شرکت های پروژه مربوطه موافقت کند و به شرکت اجازه دهد تا رویه های مربوط به پیگیری را اجرا کند.

 

یینگین گفت که قرارداد سرمایه گذاری این شرکت که در مراحل اولیه امضا شده است، با توافق توافق نامه مذاکره شده است.لایه پیگیری روش خاتمه خاص را با توجه به وضعیت واقعی تعیین می کند.

 

پس از تأسیس پروژه سرمایه گذاری اندونزیایی پیشنهادی این شرکت، پس از تأسیس شرکت پروژه، فعالیت تجاری قابل توجهی انجام نداده است و لغو شرکت پروژه تأثیر قابل توجهی بر شرکت نخواهد داشت.


با توجه به اینکه پروژه به صورت جزئی اجرا نشده و در سرمایه گذاری واقعی سرمایه گذاری نشده است، پایان سرمایه گذاری پروژه اندونزی تاثیر قابل توجهی بر شرایط مالی و نتایج عملیاتی شرکت نخواهد داشت.هیچ موقعیتی وجود ندارد که به منافع شرکت و همه سهامداران آسیب برساند.